نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: اخلاق کتک زدن همسر و ازدواجی که ممنوع هست.

1177
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48842
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

اخلاق کتک زدن همسر و ازدواجی که ممنوع هست.

اول از همه ازدواج سادومازوخیسم در ایران ممنوع هست .

و بنده در پیج اینستاگرامم از اول خبر و روش پناهندگی یا اقامت اروپا و ازدواج با زن خارجی می گذاشتم

یعنی همین که یک پستی گذاشتم که در آن تصویر یک مردی بود که از زنش درحال کتک خوردن بود چندین نفر به دایرکتم برای چت آمدند

که ماه تیر پارسال ساعت ده شب دایرکتی به من ارسال شد که مربوط به اخلاق یک دختری بود که به نامزد قبلیش گفته بود باید وقتی از دستوراتم سرپیچی کردی با کابل یا کمربند کتک بخوری که این اخلاقش یک نوع میل جنسی و پارافیلیا محسوب می شود که دایرکتی به شرح زیر به من ارسال کرد

سلام من یه دختر سادیسمی هستم اگه واقعا قصد شما ازدواج هست اطلاعات خودتون رو برام بفرستید عکس و...

البته من فکر می کردم شاید از ایرانی های مقیم خارج باشد و

و من هم درخواست چتش را قبول کردم و در پاسخ به او نوشتم:

بله بنده فقط با ازدواج دائم وارد رابطه می شوم و پارافیلیای اصلی بنده : کتک خوردن با شیلنگ به سبک ایرانی هست البته به سبک خارجی یعنی اسپنکینگ هم خوشم میاید منتها فقط با شلنگ سطح بالا درضمن من پول ازدواج به سبک ایرانی که مخارج زیادی را می خواهد ، ندارم چون ما در فقیرترین محله کرمانشاه ساکن هستیم که از امریکا مورد برای ازدواج دارم که هزینه ازدواج با زن خارجی مثل هزینه ازدواج با زن ایرانی نیست یعنی کمتر هست

البته متن بالا خلاصه بود یعنی خیلی مفصل توضیح دادم و حتی داستانم را که سه ساعت طول کشید را برایش تایپ هم کرد و کلمات خصوصی هم زیاد رد و بدل شد و اما

کد PHP:
    [replacer_code]

من همه مخارج ازدواج مون رو میدم حتی به خونوادت هم کمک می کنم و مرد نباید ریش و سیبل داشته باشه و حق نداره بعد از ازدواج شاغل باشه و من اهل شستن ظرف ها و تمیز کردن خونه نیستم و وظیفه مرده . و تنبیه من فلک و کتک و اسپنکینگ هست و من بیشتر کابل برق یا کمربند رو دوس دارم استفاده کنم اما شیلنگ هم بد نیست و قیافه مرد برام زیاد مهم نیست و اطاعت پذیری مرد برام مهم هست

متن بالا هم خلاصه مطالب آن دختر بود یعنی

البته من هم می خواستم این دختر چند ماه به خارج برود و یک سری کلاس ها را بگذارند چون این نوع ازدواج آن هم با شلاق هایی که از وسایل منزل تهیه شده اند بسیار خطرناک هست البته در پیج اینستاگرامم زیاد در این خصوص مطلب نوشته ام.-

تا چند روز چت کردیم و آن دختر می گفت 26 ساله هست درحالی که من 34 ساله بودم و آن دختر یک خودرو 206 داشت که می گفت پدرش خیلی خسیس هست یعنی سه تا ماشین سطح بالا دارند و یک ویلا در کرج و یک آپارتمان چند طبقه اما پول یه پرایدم بهم نمیده و ....

چند روز بعد به من دایرکت داد که کرونا گرفته و تا یکی دو ماه دایرکت به من نداد و بعد از آن هم چند تا چت انجام دادیم که گفت پدرش به شدت کتکش زده و فکر می کند که اطلاعات شرکتش را دزدیده و گوشیش را دائم چک می کند البته من عکسم را برایش فرستادم و او هم عکسش را که بی حجاب بود برایم فرستاد اما لایو نمی گذاشت ...

یعنی یکبار گفتم حداقل صدای خودت رو بفرست که بعد از شش ، هفت ساعت یک فایل صوتی چند ثانیه ای برایم فرستاد : 《 اینم ویس 》یعنی بعد از هفت ماه چت یک سوتی داد و

روزهای اول به من گفت اسمش "پگاه" هست اما بعد از چند ماه که اسم فامیلی را پرسیدم گفت : باورت میشه من سه تا اسم دارم که سه تا اسم به من گفت که 《 اسم پگاه 》توی آنها نبود البته دروغ شاخدار زیاد می گفت

یعنی از او پرسیدم تا حالا کسی را با کابل یا کمربند کتک زدی؟؟؟ چون یک دختر یزدی هم به من دایرکت داده و همکلاسی اش را با شیلنگ گاز کتک زده که در جواب گفت :

بله چند بار خانم هایی که توی شرکت پدرش کار می کنند را با کابل برق اسپنک، کردم چون پدرم حقوق بالا می دهد و دخترش را رئیس شرکت کرده و چند تا از این خانم ها قرارداد بد بسته بودند و خواستم نفرات جدید را جایگزین آنها کنم که پذیرفتند چند تا کابل به باسن شان نواخته شود تا دیگر اشتباه نکنند .

که فهمیدم این خانم یک دختر نوجوان هست که سرکارم گذاشته چون غیر ممکن هست چند تا خانم که قرارداد شرکت ساختمان سازی را می بندند به خاطر اینکه پدر این دختر حقوق بالا می دهد حاضر بشوند چند ضربه کابل به باسن آنها زده بشود

البته من هم سه تا خانم بیشتر با من چت نکردند چون اصلا سیستم صفحات اجتماعی برای ازدواج پارافیلیایی خیلی مناسب نیست اما چون بار اولم بود اوایل باورم شده بود اما فهمیدم که سرکارم گذاشتند

و باید بگویم بنده تا حالا هیچ دختری را حتی لمس نکرده ام و محله ما با محله های دیگر فرق دارد و بنده متولد روستا هستم و این تنها روابط من با دخترها بوده است،،، آن هم فقط چت متنی در مورد تنبیه و کتک خوردن توسط همسر آینده که همگی سرکاری بودند البته منظورم اینستاگرام هست نه اپلیکیشن های همسریابی خارجی که داستانش مفصل هست .
    ویرایش توسط pipehose : 01-18-2023 در ساعت 09:20 PM
    امضای ایشان
    با شیلنگ کتک خوردن پارافیلیای اصلی من هست البته نوع شلنگ گاز

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)